DeepFix

Majowa konferencja o nazwie „Let loose” już za nami. Apple przedstawił nową odsłonę iPada Pro oraz iPada Air, które teraz występują w dwóch rozmiarach 11 i 13 cali. Poznaliśmy również odświeżoną klawiaturę Magic Keyboard oraz Apple Pencil w wersji Pro.

Apple Pencil

Nowy Apple Pencil Pro można sparować z nowym iPadem Pro i nowymi urządzeniami iPad Air. Ma nową funkcję touch która aktywuje wybrane narzędzie, żyroskop dla precyzyjnej kontroli wybranych narzędzi, obsługę funkcje FindMy oraz magnetyczne przenoszenie i ładowanie.

Magic Keyboard

Przeprojektowany, cieńszy i lżejszy Magic Keyboard pasuje do nowego, cieńszego iPad Pro. Dostępny w dwóch rozmiarach i klasycznych kolorach, z rządem klawiszy funkcyjnych i aluminiowym gładzikiem.

iPad Pro

Nowe iPady Pro, dostępne w kolorze srebrnym i szarym, mają wyświetlacze z technologią Tandem OLED i nowym układem M4, co sprawia, że są „czterokrotnie szybsze”. Aktualizacja aparatu oraz nowe opcje skanowania dokumentów. 

iPad Air 

iPad Air dostępny w dwóch nowych rozmiarach 11″ oraz 13″ z chipem M2, przednim aparatem ustawionym poziomo i dźwiękiem przestrzennym. Nowe opcje kolorystyczne i współpraca z Magic Keyboard. 

Final Cut Pro & Logic Pro

Aktualizacje obejmują funkcję multicam na żywo w Final Cut Pro do transmisji nawet 4 kamerami oraz nowe bębny i efekty w Logic Pro, wykorzystujące uczenie maszynowe. Dodatkowo, ogłoszono nową aplikację Final Cut Camera — która umożliwi użytkownikom podłączenie czterech iPhone’ów lub iPadów w celu kręcenia filmów.